Zloženie tried – 2022/23

  • Veková skupina: 2-4 ročné deti 
    Triedne učiteľky:
    Bc. Agáta Šuleková
    Mgr. Adriana Kršiaková

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1Belušík Matej
    2Berki David
    3Berkyová Noemi
    4Grišeková Alexia
    5Holas Martin
    6Jakubová Emma
    7Kotaiová Kiara
    8Kutliak Samuel
    9Kýpeťová Martina
    10Leicher Lukáš
    11Mužíková Sára
    12Pagáčová Naďa
    13Paučulová Olívia
    14Radič Brayen
    15Rafael Kristián
    16Sivok Oliver
    17Šulek Marek
    18Výberčiová Emma
    19Živčák Marek

  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedne učiteľky:
    Mgr. Marcela Iždinská
    Bc. Katarína Kačániová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1Bobeková Kiara
    2Budáčová Ivana
    3CmaroLucas
    4Danko Tamara
    5Fašková Tatiana
    6Hamorníková Barbora
    7KurákMartin
    8MalčekJonáš
    9MalinováNina
    10Marvanová Lilly
    11Nedbalová Natália
    12OndrejovičováLujza
    13Pagáč Oliver
    14Poliačik Vladimír
    15Sabová Laura
    16Schneider Artur
    17Škalák Sebastián
    18Tóth Roland
    19VetrákMartin
    20Vrábľová Dorota
    21Švantnerová Zara

  • Veková skupina: 3-4 ročné deti
    Triedne učiteľky:
    Jana Abelovská
    Martina Vrbiniaková

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1AbelovskýDaniel
    2BudiačováEmma
    3Ďalog Oliver
    4FilipiakMatej František
    5GaberováNina
    6KanckováSofia
    7LongajováSofia
    8MalčekováEliška
    9ObročníkJakub
    10PupalaJakub
    11RončákováTamara
    12SanisloMiloslav
    13SchönováZara
    14SkrutekRichard
    15SucháBarbora
    16ŠulajTomáš
    17TrčanAdam
    18VálkovecŠimon
    19VaňováAlexandra
    20VojtekováKarolína

  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedne učiteľky:
    Mgr. Ivana Trhanová
    Mgr. Katarína Gavalcová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1BagóSebastián
    2Balog Michal
    3Barnová Alia Elaine
    4Belányi Leo
    5Castravet Daniel
    6ĎalogMatias
    7Dycha Samuel
    8Fekiačová Sabina
    9HartmanLeonard
    10Kretová Bianka
    11KrkoškováNina Natália
    12LišaníkováAriela
    13Melicher Dávid
    14NguyenDávid
    15OláhMatúš
    16Oláhová Emma
    17Sabová Stela
    18SanislováEliška
    19Ťažký Damián Štefan
    20Valentýni Teo
    21Vojteková Amália
    22Horváthová Theresa

  • Veková skupina: 4-5 ročné deti
    Triedne učiteľky:
    Alica Rovňanová
    Bc. Katarína Pinková Kančová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1BudáčMichal
    2CverenkárTomáš
    3GabľasMichal
    4Gabľasová Kristína
    5Gasperová Natália
    6Kindernaj Pavol
    7Koldová Kiara Mária
    8LaššákŠimon
    9LeicherMatej
    10MelichováMia
    11NagyDominik
    12NagyViktor
    13NémethMáté
    14Repperová Adela
    15Segečová Natália
    16Skýpalová Janka
    17Skýpalová Juliana
    18StanoEduard
    19ŠkrabákFilip
    20UhrinFilip
    21Vu ThanhDat

  • Veková skupina: 2-4 ročné deti
    Triedne učiteľky:
    Svetlana Bútorová
    Dominika Kubaliaková

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1Barna Ján
    2Berky Andrej
    3Berkyová Olívia
    4Dorka Filip
    5Ďurovský Michal
    6Hoffmannová Sofia
    7Holasová Marína
    8Imrovičová Ela
    9Klement Mathias
    10Lašáková Amélia
    11Micháliková Ema
    12Mačuda Peter
    13Pohly Lukáš
    14RusnákJakub
    15Sikorský Marko
    16Teplanová Nikola
    17Trnkus Mathias
    18Vetrák Alexej
    19Vrbiniak Matúš

  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedne učiteľky:
    Mgr. Jarmila Budiačová
    Mgr. Patrícia Trčanová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1AntalOliver
    2Berkyová Liliana
    3Berki Róbert
    4Cibuľa Nikolas Peter
    5Kminiak Jozef
    6Kurčík Ondrej
    7Oláh Štefan
    8Oravcová Olívia
    9Radičová Silvia
    10Rafaelová Izabela
    11Ridzoň Ján
    12Stano Adam
    13Súkeníková –Štajerová Paulína
    14Sveidik Jozef
    15Vrábeľ Dávid
    16Ruszo Zdenko