Zloženie tried – 2020/21


  • Veková skupina: 4-5 ročné deti
    Triedna učiteľky:
    Kristína Likavcová
    Mgr. Jaroslava Kocúrová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1AntalOliver
    2BerkyMartin
    3BútorováEliška
    4CigánikováElla
    5ČilíkJozef
    6GaberováZoja
    7GlejduraMax
    8KanckoSebastián
    9MacekováOlívia
    10Nociarová Nela
    11Obročníková Dominika
    12Oravcová Olívia
    13PodhorecJán
    14PoliakJakub
    15RadičováSimona
    16RidzoňJán
    17RužičkováTereza
    18SojkaLukas
    19SrnišMatej
    20StanoAdam
    21Tóčik Viktor
    22VojtekováAmália
    23VyhrabáčováSoňa


  • Veková skupina: 3-4 ročné deti
    Triedna učiteľky:
    Mgr. Marcela Iždinská
    Bc. Katarína Kačániová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1BerkyováLiana
    2Bobeková Kiara
    3Budáčová Ivana
    4CmaroLucas
    5Danko Tamara
    6Fašková Tatiana
    7GubalaOliver
    8Hamorníková Barbora
    9KurákMartin
    10Nedbalová Natália
    11OndrejovičováLujza
    12Pagáč Oliver
    13Palíková Adela
    14Poliačik Vladimír
    15Sabová Laura
    16Schneider Artur
    17SkýpalováJanka
    18Šichtová Nina
    19Škalák Sebastián
    20VetrákMartin
    21Vrábľová Dorota


  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedna učiteľky:
    Jana Abelovská
    Alica Kacianová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1AxamitAlex
    2BangováPetra
    3BerkyIgor Sebastián
    4BerkyIvan
    5CibuľováMartina
    6DorkaIvan
    7HanuskaOliver
    8HauerLucas
    9HorváthováVanesa
    10HrončekPatrik
    11HudákJozef
    12HudecováNela
    13KantárikováLadislava
    14KoldaJán Samuel
    15KováčikMaximilián
    16KurákMário
    17LeicherMarek
    18MartinskýRóbert
    19OláhováOlívia
    20PachotaJakub
    21PalkováMichaela
    22PíšováLucia
    23RadičováJeniffer
    24SukeníkSebastián


  • Veková skupina: 3-4 ročné deti
    Triedna učiteľky:
    Mgr. Ivana Trhanová
    Mgr. Katarína Gavalcová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1Alexová Michaela
    2BangoSebastián
    3Barnová Alia Elaine
    4Belányi Leo
    5CibuľaNikolas Peter
    6DychaSamuel
    7ĎalogMatias
    8GasperováNatália
    9HartmanLeonard
    10Koldová Kiara Mária
    11Kretová Bianka
    12Kurčík Ondrej
    13Melicher Dávid
    14NguyenDávid
    15OláhMatúš
    16Oláhová Emma
    17RadičováSilvia
    18Sabová Stela
    19SkýpalováJuliana
    20Ťažký Damián Štefan
    21Valentýni Teo


  • Veková skupina: 2-3 ročné deti
    Triedna učiteľky:
    Alica Rovňanová
    Bc. Katarína Pinková Kančová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1BudáčMichal
    2CastravetDaniel
    3CverenkárTomáš
    4FekiačováSabina
    5GabľasMichal
    6KminiakJozef
    7KrálikJán
    8KrkoškováNina Natália
    9Lašáková Amélia
    10LaššákŠimon
    11LeicherMatej
    12MalčekJonáš
    13MalinováNina
    14MelichováMia
    15NémethMáté
    16PetrulováLaura
    17StanoEduard
    18ŠkrabákFilip
    19TeplanováNikola
    20UhrinFilip
    21ValentínyZara
    22Vu ThanhDat


  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedna učiteľky:
    Bc. Agáta Šuleková
    Svetlana Bútorová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1BerkyováIvana
    2DirbákPatrik
    3DudášSamuel
    4GavalecOliver
    5Hedvigy Peter
    6HorváthMilan
    7Klačanská Kristína
    8KotaiŠtefan
    9Kúnová Erika
    10LaššákAdam
    11LempochnerMateo
    12LinduškaPeter
    13MachavováPaula
    14OkšováZoey
    15OláhJakub
    16PodhorcováTerézia
    17RafalováOľga
    18SabuchováTereza
    19Smolka Samuel
    20SojkaJakub
    21StrmeňováSofia
    22Šichtová Janka