Deň rodiny 2024

Témou tohto ročníka je „Stojí to za to!”, jeho  cieľom je povzbudzovať k odvahe a ochote zakladať si rodiny a budovať v nich láskyplné vzťahy napriek výzvam, ktorým ich členovia neraz čelia.

Rodina je veľkým darom. Rodina je miestom, kde nachádzame lásku, porozumenie a bezpečie. Je to miesto, kde sa delíme  o radosti aj starosti, a kde nachádzame podporu a povzbudenie. Vnútri našich rodín  sa rodia príbehy, ktoré nás spájajú a tvoria nás. Je to miesto, kde sa učíme, rastieme a budujeme vzťahy, ktoré nám zostanú na celý život.

Deti sa stali v tento deň moderátormi, tanečníkmi, recitátormi či rozprávkovými postavičkami, len aby na tvárach svojich najbližších vykúzlili úsmevy a zároveň hrdosť, ako to perfektne zvládli. Pýtate sa teda, aký bol „Deň rodiny 2024“? Predsa perfektný!

 Ak chcete vedieť viac, pozrite si našu fotogalériu a video zostrih.