Láska starých rodičov nemá hraníc, láska vnúčat siaha až za hranice

Pri príležitosti októbra – mesiaca úcty k starším sme si dnes uctili starých rodičov našich sovičiek spoločne stráveným popoludním v materskej škole, kde starí rodičia strávili spoločný čas so svojimi vnúčatami, kde spoločne vytvorili krásne jesenné dekorácie, kde sa vnúčatá básňou a malým darčekom poďakovali svojim starým rodičom za všetku lásku, nehu, pomoc, proste za všetko, čo pre nich robia.
Milí starí rodičia, zo srdca Vám ďakujeme, že ste si v tejto uponáhľanej dobe našli čas na to najdôležitejšie – Vaše vnúčatá. 

Už od ráno sa to v triede nieslo v duchu dlho očakávaného poobedia … deti s radosťou piekli muffiny pre svojich starých rodičov …

Nezabudli ani na malý darček v podobe pozdravu s básničkou …

A poobedie sa už nieslo v duchu spoločne strávených chvíľ vnúčat a starých rodičov …