Projekt Tesco “Čaro detského úsmevu prináša radosť” – Hlasovanie odštartované

Važení rodičia a priatelia školy, 

od dnes, to je 11.júla až do 7.augusta 2022 môžete hlasovať za náš projekt “Čaro detského úsmevu prináša radosť” v obchodnom dome Tesco. 

Každý zákazník, ktorý v tomto termíne nakúpi v ktoromkoľvek obchode spoločnosti Tesco, dostane po zaplatení jeden hlasovací žetón. Žetón vhodí do hlasovacieho boxu A, B alebo C podľa toho, ktorý projekt chce podporiť.

Za projekt našej MŠ môžete vhodiť žetón do boxu v obchodnom dome Tesco v Poltári a v Tornali 1793.

Projekty s najväčším počtom hlasov od zákazníkov získajú v jednotlivých regiónoch podporu vo výške 1300 eur na realizáciu aktivít v priebehu mesiacov september 2022 až február 2023. Projekty umiestnené v hlasovaní zákazníkov na 2. mieste získajú podporu v hodnote 600 eur, projekty umiestnené na 3. mieste 300 eur. 

Veríme, že nám aj teraz pomôžete urobiť Vaše deti šťastnejšie pri hre na školskom dvore a svoje žetóny použijete hlasovaním za náš projekt.

Vopred ďakujeme !