Zloženie tried – 2022/23

  • Veková skupina: 2-4 ročné deti 
    Triedne učiteľky:
    Bc. Agáta Šuleková
    Mgr. Adriana Kršiaková

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1Berki David
    2Berkyová Noemi
    3Grišeková Alexia
    4Holas Martin
    5Jakubová Emma
    6Kotaiová Kiara
    7Kutliak Samuel
    8Kýpeťová Martina
    9Leicher Lukáš
    10Mužíková Sára
    11Pagáčová Naďa
    12Paučulová Olívia
    13Radič Brayen
    14Rafael Kristián
    15Sivok Oliver
    16Šulek Marek
    17Výberčiová Emma
    18Živčák Marek

  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedne učiteľky:
    Mgr. Marcela Iždinská
    Bc. Katarína Kačániová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1Bobeková Kiara
    2Budáčová Ivana
    3CmaroLucas
    4Danko Tamara
    5Fašková Tatiana
    6Hamorníková Barbora
    7KurákMartin
    8MalčekJonáš
    9MalinováNina
    10Marvanová Lilly
    11Nedbalová Natália
    12OndrejovičováLujza
    13Pagáč Oliver
    14Poliačik Vladimír
    15Sabová Laura
    16Schneider Artur
    17Škalák Sebastián
    18Tóth Roland
    19VetrákMartin
    20Vrábľová Dorota
    21Švantnerová Zara

  • Veková skupina: 3-4 ročné deti
    Triedne učiteľky:
    Jana Abelovská
    Martina Vrbiniaková

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1AbelovskýDaniel
    2BudiačováEmma
    3Ďalog Oliver
    4FilipiakMatej František
    5GaberováNina
    6KanckováSofia
    7LongajováSofia
    8MalčekováEliška
    9ObročníkJakub
    10PupalaJakub
    11RončákováTamara
    12SanisloMiloslav
    13SchönováZara
    14SkrutekRichard
    15SucháBarbora
    16ŠulajTomáš
    17TrčanAdam
    18VálkovecŠimon
    19VaňováAlexandra
    20VojtekováKarolína

  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedne učiteľky:
    Mgr. Ivana Trhanová
    Mgr. Katarína Gavalcová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1BagóSebastián
    2Balog Michal
    3Barnová Alia Elaine
    4Belányi Leo
    5Castravet Daniel
    6ĎalogMatias
    7Dycha Samuel
    8Fekiačová Sabina
    9HartmanLeonard
    10Kretová Bianka
    11KrkoškováNina Natália
    12LišaníkováAriela
    13Melicher Dávid
    14NguyenDávid
    15OláhMatúš
    16Oláhová Emma
    17Sabová Stela
    18SanislováEliška
    19Ťažký Damián Štefan
    20Valentýni Teo
    21Vojteková Amália
    22Horváthová Theresa

  • Veková skupina: 4-5 ročné deti
    Triedne učiteľky:
    Alica Rovňanová
    Bc. Katarína Pinková Kančová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1BudáčMichal
    2CverenkárTomáš
    3GabľasMichal
    4Gabľasová Kristína
    5Gasperová Natália
    6Kindernaj Pavol
    7Koldová Kiara Mária
    8LaššákŠimon
    9LeicherMatej
    10MelichováMia
    11NagyDominik
    12NagyViktor
    13NémethMáté
    14Repperová Adela
    15Segečová Natália
    16Skýpalová Janka
    17Skýpalová Juliana
    18StanoEduard
    19ŠkrabákFilip
    20UhrinFilip
    21Vu ThanhDat

  • Veková skupina: 2-4 ročné deti
    Triedne učiteľky:
    Svetlana Bútorová
    Dominika Kubaliaková

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1Barna Ján
    2Berky Andrej
    3Berkyová Olívia
    4Ďurovský Michal
    5Hoffmannová Sofia
    6Holasová Marína
    7Imrovičová Ela
    8Klement Mathias
    9Lašáková Amélia
    10Micháliková Ema
    11Mačuda Peter
    12Pohly Lukáš
    13RusnákJakub
    14Sikorský Marko
    15Teplanová Nikola
    16Trnkus Mathias
    17Vetrák Alexej
    18Vrbiniak Matúš

  • Veková skupina: 5-6 ročné deti – Predškoláci
    Triedne učiteľky:
    Mgr. Jarmila Budiačová
    Mgr. Patrícia Trčanová

    P.č.Priezvisko:Meno:
    1AntalOliver
    2BelušíkMatej
    3Berkyová Liliana
    4Berki Róbert
    5Cibuľa Nikolas Peter
    6DorkaFilip
    7Kminiak Jozef
    8Kurčík Ondrej
    9Oláh Štefan
    10Oravcová Olívia
    11Radičová Silvia
    12Rafaelová Izabela
    13Ridzoň Ján
    14Stano Adam
    15Súkeníková –Štajerová Paulína
    16Sveidik Jozef
    17Vrábeľ Dávid