Veľkonočná dedinka

Cieľom podujatia pod názvom “Veľkonočná  dedinka”, ktoré sa konalo v utorok 19.marca 2024, bolo spojiť rodičov, deti a zamestnancov materskej školy. 

Na deti čakalo na školskom dvore tradičné maľovanie veľkonočných vajíčok a veľkonočných omaľovánok, ich hlavičky potrápilo skladanie jarných puzzle, ich svaly  vyskúšal náš pán tréner v novej telocvični a na záver ich roztancovala Šaška Baška s kamarátom zajačikom. 

Pani učiteľky, pani kuchárky a upratovačky čakali usmiate tváričky detí a ich vrúcne objatia a rodičov zas úsmev na tvári svojich ratolestí a krásne spomienky v podobe veselých veľkonočných fotiek. Všetkých potešili lahôdky, ktoré pripravili šikovné tety kuchárky a rodičia. 

Touto cestou by sme chceli poďakovať všetkým rodičom, ktorí akoukoľvek formou prispeli na dnešné popoludnie a pánovi Imrovičovi za ponuku fotenia, ktoré zrealizoval v našej materskej škole. 

Zároveň ďakujeme všetkým rodičom budúcich škôlkarov, ktorí  si v rámci tohto podujatia prišli pozrieť priestory materskej školy a porozprávať sa zamestnancami našej materskej školy. 

Ešte raz ďakujeme