Vianočná besiedka 2023

Adventné obdobie je obdobím plným prekvapení, očakávaní, je obdobím, kedy všetky srdcia akoby zmäknú, sú otvorené plniť všetky želania a priania. A aj deti, aj napriek tomu, že sú ešte malé, majú priania. A nie sú to len priania dostať nejakú hračku či knižku, sú to priania vychádzajúce z ich malých veľkých sŕdc. A jedným z takých prianí našich škôlkarov je ukázať rodičom to, čo sa naučili, čo zvládli, čo už vedia. Denne pár týždňov pred veľkým dňom „D“ deti trénujú, pani učiteľky vymýšľajú kostýmy, pretože všetci vedia, že nič tak nepoteší srdcia rodičov a starých rodičov ako krásne vystúpenie ich najmenších.
A keď nadišiel ten veľký deň, deti sa už od rána pýtali, kedy pôjdu vystupovať pre svojich najbližších. Aj keď v ich očiach bolo vidno strach, trému, či nesklamú svojich rodičov, všetci dobre vieme, že dali do toho kus seba a s láskou ukázali svojim blízkym, akí sú šikovní. Ich vystúpenie dokázalo rozohriať všetky srdcia divákov a pripomenulo im, že Vianoce sú sviatky lásky, pokoja a radosti.
Milí rodičia, starí rodičia, ďakujeme Vám, že ste si našli čas, že ste svojim potleskom a krásnymi slovami odmenili našich škôlkarov za ich krásne výkony.
Prajeme Vám krásne predvianočné obdobie