46. výročie založenia materskej školy

V živote človeka je to ešte pekný vek, má už každý niečo za sebou, ale v živote školy je to už riadna história. 14.júla 2024 uplynulo 46 rokov, kedy prvýkrát deti vkročili do pôvodného spoločného zariadenia – detských jaslí a materskej školy na Ulici sklárskej 34 v Poltári.

Materská škola si vybudovala dokonalý imidž  a kvalitné výchovno-vzdelávacie výsledky, ktoré sú dôležité pre jej ďalší rozvoj a smerovanie. Naším cieľom je aj naďalej udržať modernú, tvorivú a konkurencieschopnú vzdelávaciu inštitúciu, ktorej prioritou je poskytovanie kvalitných edukačných služieb v kontexte holistického rozvoja dieťaťa.

A na záver len konštatujeme: ,,Čas tak rýchlo letí, koľko nám ešte prejde rukami detí ?“ Milá naša materská škola máme ťa radi a nech si aj naďalej školou, v ktorej sú šťastné a spokojné deti.

Pri tejto príležitosti materská škola pripravila pre deti malé sladké prekvapenie v podobe perníčka.