Oslavy 40. výročia založenia materskej školy

MŠ Sklárska 34 v Poltári oslávila, 15. júna 2018, 40. výročie svojho vzniku. Pri tejto príležitosti sa uskutočnila slávnostná akadémia. Pozvanie prijali primátor mesta Poltár, pán Pavel Gavalec, poslankyňa Banskobystrického zastupiteľstva MUDr. Andrea Baníková, vedúca školského úradu Ing. Mária Pribilincová, prednosta okresného úradu Ing. Pavel Gavalec ml., poslanec mestského zastupiteľstva MUDr. Radovan Baník. Pozvanie na slávnosť ďalej prijali bývalí zamestnanci MŠ, rodičia a priatelia materskej školy. O kultúrny program sa postarali deti MŠ. História školy bola predstavená prezentáciou a galériou fotografií niekdajších i terajších pracovníkov.
Pevne veríme, že sa Vám náš slávnostný program páčil, že vo vás zostali milé spomienky na pripravenú slávnosť a že ste si odniesli pocit úcty k našej škole, ako i ku všetkým, ktorí boli jej súčasťou po celý čas jej existencie.
Našej škole, jubilantke, prajeme, aby sa vždy úspešne rozvíjala, aby ju neustále navštevovalo dostatok detí. Želáme jej spolupracujúcich rodičov, učiteľov so zmyslom pre zodpovednosť, flexibilitu, tímovú prácu a naďalej dobrú spoluprácu so zriaďovateľom a Radou školy, ktorej členke Mgr. Michaele Škodovej ďakujeme za príhovor na slávnostnej akadémii. Poďakovanie zároveň patrí aj sponzorom, bez ktorých by sa akadémia uskutočniť nemohla : Pán Chovanec Poltár, ATC JR Púchov, Koliba Hriňová, CZ Market Kubaliaková, Tatranská mliekáreň.