KRABIČKY PLNÉ LÁSKY

Vážení rodičia,
aj naša materská škola sa tento rok zapojila do projektu “Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok”, vďaka ktorému máme možnosť spoločne spájať generácie ľudí a viesť deti k dobrovoľníctvu a nezištnej pomoci. S vašou pomocou môžme tieto Vianoce potešiť seniorov darčekom, ktorí zahreje pri srdci nás aj ich.
Touto cestou sa preto na vás obraciame s prosbou potešiť osamelých seniorov krabičkou plnou lásky. Často je to jediný darček, ktorý dostanú. Preto do krabice nezabudnite vložiť aj kúsok svojho srdca! Krabice by mali obsahovať z každého trošku:
1. niečo sladké – keksík, perníčky, cukríky, DIA sladkosti, ovocné detské taštičky…
2. niečo slané – tyčinky, slané keksy, praclíky, kukuričné chrumky, krekry…
3. niečo teplé – káva, ovocný čaj, cappuccino, horúca čokoláda, bylinný čaj…
4. niečo mäkké – teplé ponožky, papučky, rukavice, čiapka, šál, uteráčik…
5. niečo voňavé – sprchový gél, telové mlieko, krém na ruky, balzam na pery, parfém…
6. niečo na zábavu – krížovky, dobrá kniha, kresbičky od detí, pozdrav, medovník, pohladnica…
7. niečo zo srdca – ručne kreslená pohľadnica, plyšový macko, soška anjelika, šálka, vianočná dekorácia.

Krabice môžete nosiť vašim triednym učiteľkám do 30.novembra 2023.

Vopred ďakujeme