Noc v škôlke

Dňa 8.6.2018 sa predškoláci z triedy Veveričiek premenili na Indiánov, ktorí si svoju odvahu odskúšali prenocovaním v škôlke. Spoločne si postavili stany, vyrobili čelenky, pomaľovali si tváre a indiánska noc sa mohla začať. Deti absolvovali rôzne súťaže, z piesku pripravili rôzne koláče. Spoločnú pizzu si zjedli ako skutoční Indiáni vonku. Každý si pred hľadaním pokladu nakreslil na mapu miesto, kde by sa mohol ukrývať poklad. Deti netrpezlivo čakali kým sa zotmie a potom sme sa spoločne s pomocou bateriek vybrali hľadať poklad, na ktorý sa deti veľmi tešili. Úspešným hľadaním sa mohol pochváliť Samko, ktorý našiel dobre zamaskovanú skrýšu. Po dobre odvedenej práci sme si v triede zatancovali a uložili sa spať – niektorí si vybrali postele, iným sa viac páčili indiánske stany. Ráno nás čakali raňajky, v podobe šišiek a rodičia zvedaví na naše zážitky. Noc v škôlke zvládli všetci a za svoju statočnosť boli odmenení diplomom.