Ovocie a zelenina pre Vaše deti na celý školský rok

Vážení rodičia a priatelia školy,
obraciame sa na Vás s prosbou podporiť nás hlasovaním o výhru v projekte „Čerstvé hlavičky“.

Kde je potrebné hlasovať ?

https://www.cerstvehlavicky.sk/

Čo môžeme vyhrať ?
Kvalitné a čerstvé ovocie alebo zeleninu počas celého nasledujúceho školského roka.

Ako môžete hlasovať?
Hlasujúci, ktorý sa rozhodne zapojiť do hlasovania, sa na stránke zaregistruje svojím emailom. Registrácia je potrebná iba pri prvej návšteve. Hlasujúci bude následne vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po zadaní správneho kódu z SMS sa dokončí registrácia. Po dokončení registrácie sa udelí hlas vybranej škole alebo škôlke. Vyberte škôlku : Materská škola, Sklárska 34, Poltár. Pri ďalších návštevách stránky, stačí keď sa hlasujúci už len prihlási a zahlasuje. Odoslaný hlas sa našej škôlke ihneď pripočíta, s tým, že sa zohľadní počet detí. Poradie sa na stránke v reálnom čase upraví. Hlasujúci môže hlasovať v jeden deň maximálne dvakrát, pričom môže hlasovať jedenkrát za škôlku a jedenkrát za školu. Nie je povinné udeliť hlas škole aj škôlke.

Kedy sa Váš hlas započíta?
Každý hlas sa započíta ihneď po zahlasovaní, kliknutím na tlačidlo “Odoslať hlas“ na stránke www.cerstvehlavicky.sk. Hlas sa našej škôlke ihneď pripočíta, s tým, že sa zohľadní počet detí a poradie sa na stránke v reálnom čase upraví.

V akom termíne prebieha hlasovanie?
Hlasovanie na stránke www.cerstvehlavicky.sk prebieha od 20.4.2023 do 31.5.2023 do 23:59:59 hod. Hlasovanie po tomto termíne už nie je platné.

Ďalšie informácie môžte získať na stránke : https://www.cerstvehlavicky.sk/